SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 000 €
(1 587 € / m²)
Prodaja
3
2+
126 m²
Valkarin, Grad Poreč

spalnica3
površina126 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Kaiser Immobilien nudi u prodaju dvosobni stan, smješten svega nekoliko minuta vožnje od centra Poreča i udaljen samo 3 kilometara od mora.

Ostalo
Starost oglasa: 238 dni
Posodobljeno: 72 dni

Lokacija

Valkarin, Grad Poreč
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Dean Cvitko

Podobni oglasi