SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
228 480 €
(4 231 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Valkarin, Grad Poreč

spalnica3
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ISTRA, POREČ – Dvosoban stan južne orijentacije u novogradnji | 54,40 m² (ZG31G1)

NOVOGRADNJA U POREČU – SUNČAN STAN S DVIJE SPAVAĆE SOBE I URAVNOTEŽ...

Ostalo
Starost oglasa: 381 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Valkarin, Grad Poreč
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Mololongo Realestate

Zoran Stupar

Podobni oglasi