SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
273 840 €
(3 511 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
78 m²
Simuni, Grad Pag

spalnicaatypical
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Pag - Šimuni, prodaje se dvosobni apartman od 78,24 m2 u suterenu stambenog objekta sa ukupno šest apartmana izgrađenih 2023 godine.

Ostalo
Starost oglasa: 435 dni
Posodobljeno: 252 dni

Lokacija

Simuni, Grad Pag
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FUTURA NEKRETNINE

Luka Dzeletovic

Podobni oglasi