SUPA24
267 000 €
(5 449 € / m²)
Prodaja
1
1
49 m²
Grad Opatija

spalnica1
površina49 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Studio Apartment for Sale in Croatia – Premium Real Estate Opportunity in Opatija CenterThis luxury studio apartment for sale in Croatia presen...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi