SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 660 000 €
(6 975 € / m²)
Prodaja
5
2+
238 m²
Grad Opatija

spalnica5
površina238 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

U ponudi je luksuzan stan u vrhunskoj novogradnji u Opatiji s panoramskim pogledom!

Ova luksuzna dvoetažna nekretnina prostire se na prizemlje i prvi...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Four nekretnine d.o.o.

Predrag Maras

Podobni oglasi