SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 380 000 €
(28 750 € / m²)
Prodaja
1
1
48 m²
Grad Opatija

spalnica1
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Located in one of the most desirable areas of Opatija, this luxury new development offers modern apartments with panoramic sea views just a few minute...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi