SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 185 000 €
(9 104 € / m²)
Prodaja
5
2+
240 m²
Grad Opatija

spalnica5
površina240 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

OPATIJA, CENTAR - Penthouse s magičnim pogledom

Predstavljamo vam luksuzni stambeni kompleks smješten u jednom od najpoželjnijih dijelova Opatije, na...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

RazgledNadstropjeOdprt bivalni prostorLočena kuhinjaKadTuš kabinaLočeni wcKuhinjski aparatiLeseni podPloščiceVisoki stropiPo prenoviNaravna svetlobaModeren slog

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Ivan Vinger

Podobni oglasi