SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
363 500 €
(4 380 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Grad Opatija

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Smješten u samom centru Opatije, na svega nekoliko koraka od mora, plaža i svih važnih sadržaja, nalazi se ovaj moderan i prostran stan, idealan za ži...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Laura Čandrlić

Podobni oglasi