SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
490 000 €
(5 385 € / m²)
Prodaja
2
1
91 m²
Nova cesta, Grad Opatija

spalnica2
površina91 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OPATIJA, IČIĆI - Intimní oáza s prostornou terasou a výhledem na moře V klidné lokalitě, pouhých 250 metrů od moře, se nachází tento mimořádně příjemn...

Neopremljen
Starost oglasa: 158 dni
Posodobljeno: 158 dni

Lokacija

Nova cesta, Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Podobni oglasi