SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
129 000 €
(9 923 € / m²)
Prodaja
1
1
13 m²
Nova cesta, Grad Opatija

spalnica1
površina13 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Agencija za nekretnine Kaiser Immobilien iz Opatije u svoju ponudu uvrštava garsonijeru u samom centru Opatije, samo 40 metara od obale i poznate obal...

Ostalo
Starost oglasa: 301 dni
Posodobljeno: 257 dni

Lokacija

Nova cesta, Grad Opatija
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Jirka Nerad

Podobni oglasi