SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
200 000 €
(3 448 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Grad Omiš

spalnica2
površina58 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Otkrijte iznimnu priliku za kupnju suvremenog apartmana u srcu Trogira, jedne od najtraženijih destinacija na jadranskoj obali. Smješten na drugom kat...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Grad Omiš
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Podobni oglasi