SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
469 530 €
(4 083 € / m²)
Prodaja
3
2+
115 m²
Grad Novigrad

spalnica3
površina115 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Rezidencija Novi Home Novigrad - Izuzetna vizija življenja

Ukupno 6 urbanih vila, koje se sastoje od prizemlja i kata. Četiri apartmana za svaku ur...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Novigrad
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi