SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
210 000 €
(3 684 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Grad Novi Vinodolski

spalnica3
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Prekrasan stan u modernoj novogradnji sa samo 6 stambenih jedinica, smješten na izvrsnoj lokaciji svega 450 metara od centra i 500 metara od mora, pre...

Ostalo
Starost oglasa: 5 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Grad Novi Vinodolski
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Marko Pranjić

Podobni oglasi