Seznam ponudb
26
26
26
268 905 €
(3 538 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Lunjski put, Grad Novalja
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
76 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
NOVALJA - prvi kat novogradnje, apartman s panoramskim pogledom na more
Sastoji se od ulaznog hodnika, kupaonice, wc-a, 2 spavaće sobe, spremišta te...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
434 dni
Posodobljeno:
121 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Lunjski put, Grad Novalja
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.