SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
405 000 €
(5 473 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
74 m²
Kraljičin put, Grad Nin

spalnicaatypical
površina74 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zadar - Zaton, prodaje se dvosobni apartman od 74,90 m2 na prvom katu stambenog objekta sa ukupno osam apartmana izgrađenog 2025 godine, kvalitetna gr...

Ostalo
Starost oglasa: 439 dni
Posodobljeno: 31 dni

Lokacija

Kraljičin put, Grad Nin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FUTURA NEKRETNINE

Petra Vučković

Podobni oglasi