SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
550 000 €
(4 508 € / m²)
Prodaja
2
2+
122 m²
Grad Makarska

spalnica2
površina122 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

We are selling luxury remodelled apartment in the very center of Makarska city just 80 meters from the sea.Apartment benefits lovely sea view! The apa...

Ostalo
Starost oglasa: 200 dni
Posodobljeno: 57 dni

Lokacija

Grad Makarska
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi