SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 389 €
(3 936 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
LPP, Grad Labin

spalnica2
površina56 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

ISTRA, LABIN - Stan u prizemlju novogradnje

Na jugoistočnoj obali Istre na mjestu gdje se zeleni brežuljci sastaju s morem, tamo gdje se sjedinjuju p...

Ostalo
Starost oglasa: 189 dni
Posodobljeno: 102 dni

Lokacija

LPP, Grad Labin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Iva Zajc

Podobni oglasi