Seznam ponudb
220 389 €
(3 936 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
LPP, Grad Labin
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
2
površina
56 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodaja stana u urbanoj vili - Novogradnja u Labinu blizu centra grada
U ponudi je moderan stan u novoizgrađenoj urbanoj vili u Labinu, smještenoj u ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Ustvarjeno z AI
Oznake samodejno ustvari umetna inteligenca – na podlagi fotografij in opisa nepremičnine.
Terasa
Nadstropje
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
198 dni
Posodobljeno:
172 dni
Prijavi oglas
Lokacija
LPP, Grad Labin
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.