SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
452 000 €
(5 195 € / m²)
Prodaja
3
1
87 m²
Grad Krk

spalnica3
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Objekt se nalazi na atraktivnoj lokaciji sa pogledom na more i udaljenosti oko 500 m.
Vrlo kvalitetna gradnja,
Objekt ima 4 stana, 2 u prizemlju sa ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Krk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Alma Dom

Azra Valjevac

Podobni oglasi