SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
309 000 €
(2 943 € / m²)
Prodaja
3
1
105 m²
Na Placu, Grad Krk

spalnica3
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

OKOLICA GRADA KRKA – APARTMAN U OBITELJSKOJ KUĆI S BAZENOM

U mirnom okruženju u blizini grada Krka, prodaje se apartman na prvom katu obiteljske kuće...

Ostalo
Starost oglasa: 415 dni
Posodobljeno: 412 dni

Lokacija

Na Placu, Grad Krk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Remax centar nekretnina

Mirela Petrović

Podobni oglasi