SUPA24
138 000 €
(3 067 € / m²)
Prodaja
3
1
45 m²
Grad Crikvenica

spalnica3
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ID KOD AGENCIJE: 5325

Poslovnica 1
Voditelj ureda
Mob: +385 95 396 5553
Tel: 051 328 231

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 473 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Royal nekretnine

Poslovnica 1

Podobni oglasi