SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
500 000 €
(5 376 € / m²)
Prodaja
4
2+
93 m²
Grad Crikvenica

spalnica4
površina93 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Kaiser Immobilien predstavlja prekrasan dvoetažni stan sa pogledom na more u mirnom naselju. Stan se nalazi u stambenoj zgradi na prvom katu. Lokacija...

Ostalo
Starost oglasa: 8 dni
Posodobljeno: 8 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

KAISER-IMMOBILIEN D.O.O.

Lado Patekar

Podobni oglasi