SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
648 450 €
(5 027 € / m²)
Prodaja
4
1
129 m²
Grad Crikvenica

spalnica4
površina129 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U mjestu Dramalj, na iznimno atraktivnoj lokaciji udaljenoj svega 70 metara pješice od mora i uređene plaže, u ponudi je stan u luksuznoj novogradnji ...

Ostalo
Starost oglasa: 23 dni
Posodobljeno: 23 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović

Podobni oglasi