SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
130 000 €
(5 200 € / m²)
Prodaja
1
1
25 m²
Grad Crikvenica

spalnica1
površina25 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

U Selcu kod Crikvenice u objektu drugi red od mora-50m,,stan-garsonjera na prvom katu sa balkonom,sjeverna strana,cijena za dogovor 130000€

Ostalo
Starost oglasa: 60 dni
Posodobljeno: 60 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

FERMARK NEKRETNINE

Ljubo Dragičević

Podobni oglasi