SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
220 000 €
(2 651 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Grad Crikvenica

spalnica3
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Prodaje se dvosoban stan u Crikvenici smješten na prvom katu novoadaptirane stambene zgrade. Stan se sastoji od kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravk...

Ostalo
Starost oglasa: 97 dni
Posodobljeno: 21 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Euro Immobilen d. o. o.

Lili Prpić

Podobni oglasi