SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
100 000 €
(6 667 € / m²)
Prodaja
2
1
15 m²
Grad Crikvenica

spalnica2
površina15 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U mirnom dijelu Crikvenice, svega desetak minuta hoda od mora i plaže, na prodaju je visoko potkrovlje smješteno u kući. Potkrovlje se nalazi u razini...

Ostalo
Starost oglasa: 124 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Relax nekretnine d.o.o

Stefan Štula

Podobni oglasi