SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
250 000 €
(3 049 € / m²)
Prodaja
4
1
82 m²
Grad Crikvenica

spalnica4
površina82 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

U ponudi imamo prostran trosobni stan na atraktivnoj lokaciji u Crikvenici, smješten na drugom katu kuće. Zahvaljujući ulazu koji se nalazi u razini p...

Ostalo
Starost oglasa: 124 dni
Posodobljeno: 115 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Relax nekretnine d.o.o

Stefan Štula

Podobni oglasi