SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
602 500 €
(6 276 € / m²)
Prodaja
2
2+
96 m²
Grad Crikvenica

spalnica2
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Magnificent penthouse in Jadranovo on the first line to the sea, in a new luxury residence!Perched at the pinnacle of an exceptional new build, this s...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorNadstropjeHodnik

Ostalo
Starost oglasa: 202 dni
Posodobljeno: 59 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

ADRIONIKA INTERNATIONAL CONSULTANCY

Jelena Stolz

Podobni oglasi