SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
374 000 €
(3 979 € / m²)
Prodaja
3
2+
94 m²
Grad Crikvenica

spalnica3
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

U atraktivnoj novogradnji u Dramlju, dovršenoj 2025. godine, nalazi se ovaj stan u potkrovlju s pogledom na more. Na svega 600 metara pješice od mora ...

Ostalo
Starost oglasa: 267 dni
Posodobljeno: 28 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Relax nekretnine d.o.o

Koraljka Arapović

Podobni oglasi