SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
131 500 €
(3 207 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Grad Crikvenica

spalnica2
površina41 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Na prodaju je apartman u Dramlju površine 41 m², smješten u samostojećem objektu, na svega 600 metara udaljenosti od mora. Apartman se sastoji od jedn...

Ostalo
Starost oglasa: 271 dni
Posodobljeno: 271 dni

Lokacija

Grad Crikvenica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

GEOFLY & IMMOBILIEN d. o. o.

Matija M

Podobni oglasi