SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
410 000 €
(4 316 € / m²)
Prodaja
3
2+
95 m²
Grad Cres

spalnica3
površina95 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

OTOK CRES, GRAD CRES - 2s+db stan u vrhunskoj novogradnji na top lokaciji, strogi centar 50 metara od mora.

Prodajemo dvosobni stan s dnevnim boravko...

Ostalo
Starost oglasa: 135 dni
Posodobljeno: 135 dni

Lokacija

Grad Cres
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Dux nekretnine d.o.o.

Darko Miculinić

Podobni oglasi