SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
275 000 €
(4 297 € / m²)
Prodaja
2
2+
64 m²
Grad Benkovac

spalnica2
površina64 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na predjelu zadarskih Jazina, nedaleko centra grada, prodaje se osunčan dvosoban stan. Nalazi se na trećem katu višekatnice. Obuhvaća stambenu površin...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Grad Benkovac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Podobni oglasi