SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
462 000 €
(4 485 € / m²)
Prodaja
2
2+
103 m²
Grad Benkovac

spalnica2
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se moderan luksuzni apartman u okolici Zadra, smješten u prizemlju ekskluzivne novogradnje prvi red do mora. Nekretnina se nalazi na izuzetno ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Benkovac
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Podobni oglasi