SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
690 000 €
(6 509 € / m²)
Prodaja
3
2+
106 m²
Grad Bakar

spalnica3
površina106 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Na atraktivnoj lokaciji u gradu Krku, udaljenoj svega 650 metara od mora i uređenih plaža, smješten je moderan dvoetažni apartman u novoj urbanoj vili...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Grad Bakar
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Broker-Grupa d.o.o.

Broker agencija za nekretnine

Podobni oglasi