SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
245 700 €
(3 150 € / m²)
Prodaja
3
2+
78 m²
Bedeki, Demerje

spalnica3
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Trosoban stan S5 zatvorene površine 56,90 m2, uz koji dolaze dvije terase (8,80 m2 i 9,20 m2) te prostrani privatni vrt od 144 m2. Stan se sastoji od ...

gas, central_remote, floor, other
Starost oglasa: 31 dni
Posodobljeno: 30 dni

Lokacija

Bedeki, Demerje
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Imperium-immobiliare d.o.o

Arijana Balatinac

Podobni oglasi