SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
240 000 €
(4 706 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
Radovanov tg

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodaje se stan 1,5-sobne strukture, površine 51,71 m2, smješten na drugom od ukupno tri kata, u samom centru naselja Trogir. Ova nekretnina predstavl...

Ostalo
Starost oglasa: 45 dni
Posodobljeno: 45 dni

Lokacija

Radovanov tg
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Imperium-immobiliare d.o.o

Antonio Duka

Podobni oglasi