SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
171 090 €
(3 002 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
57 m²
Obala 4

spalnicaatypical
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Predstavljamo stan površine 57,03 m², smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, u samom centru naselja Vela Luka. Ova nekretnina izgrađena je ...

Ostalo
Starost oglasa: 151 dni
Posodobljeno: 151 dni

Lokacija

Obala 4
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Imperium-immobiliare d.o.o

Antonio Duka

Podobni oglasi