SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
525 000 €
(5 000 € / m²)
Prodaja
4
1
105 m²
Put Njivica

spalnica4
površina105 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderna novogradnja u Diklu koju sačinjavaju 4 stambene jedinice, a koja se nalazi na odličnoj lokaciji, okružena zelenilom i od mora udaljena 650 met...

Ostalo
Starost oglasa: 230 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

Put Njivica
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

MADRIA INVEST d.o.o.

Krešo Buljat

Podobni oglasi