Seznam ponudb
6
6
6
911 000 €
(7 720 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
118 m²
Obala Kralja Tomislava
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
atypical
površina
118 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
Prekrasan dvosoban stan 50 m od plaže – Sv. Filip i Jakov, Turanj!
Izniman stambeni kompleks uz plažu koji se sastoji od 8 objekata i gradila ga je...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
410 dni
Posodobljeno:
119 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Obala Kralja Tomislava
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.