SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
90 000 €
(818 € / m²)
Prodaja
2
1
110 m²
Τιουσών, Δήμος Τρικκαίων

spalnica2
površina110 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaDa

Opis

Property code: 1-586 - Trikala Center FOR SALE apartment on the 1st floor with a total area of 110 sqm. The apartment is on the corner and has a terra...

Ostalo
Starost oglasa: 123 dni
Posodobljeno: 123 dni

Lokacija

Τιουσών, Δήμος Τρικκαίων
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BOUGLA REAL ESTATE AND MORE

Vicky Bougla

Podobni oglasi