SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
1 750 000 €
(2 134 € / m²)
Prodaja
6+
2+
820 m²
Πυθαγόρα, Δήμος Σαρωνικού

spalnica6+
površina820 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Attica rest, Saronida: For sale a complex of 5 apartments totaling 820 sqm on a plot of 1300 meters with a pool of 60 sqm with stunning sea views and ...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 171 dni

Lokacija

Πυθαγόρα, Δήμος Σαρωνικού
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi