SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
550 000 €
(2 292 € / m²)
Prodaja
4
2+
240 m²
Αύρας, Δήμος Σαρωνικού

spalnica4
površina240 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Attica rest, Saronida: 240sqm Maisonette for sale at 922sq.m. Plot, 4 levels (basement -basement -1st -2nd floor) Construction 2005 with unobstructed ...

Ostalo
Starost oglasa: 209 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

Αύρας, Δήμος Σαρωνικού
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi