SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
420 000 €
(3 111 € / m²)
Prodaja
4
1
135 m²
Ηρακλειδών, Δήμος Ρόδου

spalnica4
površina135 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaDa

Opis

„Řecko na klíč“ – je to individuální vyhledávání vhodné investice dle vašich požadavků. Máme pro vás rozsáhlé portfolio ověřených nemovitostí v Řecku ...

opremljeno
Starost oglasa: 225 dni
Posodobljeno: 168 dni

Lokacija

Ηρακλειδών, Δήμος Ρόδου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

LASKARA properties

Elena Macková Laskaraki

Podobni oglasi