SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
265 000 €
(2 819 € / m²)
Prodaja
2
2+
94 m²
Κανάρη, Δήμος Πετρούπολης

spalnica2
površina94 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Petroupoli for sale Floor apartment 94 sq.m. 1st floor Airy construction 2024 Newly built, consists of 1 living room 2 bedrooms 1 kitchen, 21 bathroom...

Ostalo
Starost oglasa: 317 dni
Posodobljeno: 316 dni

Lokacija

Κανάρη, Δήμος Πετρούπολης
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi