SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
620 000 €
(4 133 € / m²)
Prodaja
5
2+
150 m²
Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

spalnica5
površina150 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

For sale apartment of 150 sq.meters in Athens. The apartment is situated on the 3rd floor. It consists of 4 bedrooms, living room with kitchen, 2 show...

kamin
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 99 dni

Lokacija

Αμφιθέας, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grekodom Development

Grekodom Development

Podobni oglasi