SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
498 000 €
(4 980 € / m²)
Prodaja
2
1
100 m²
Ποσειδώνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

spalnica2
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Διαμέρισμα προς Πώληση – Παλαιό Φάληρο (Τροκαντερό)

Σε μία από τις πιο περιζήτητες περιοχές του παραλιακού μετώπου, μόλις λίγα μέτρα από τη θάλασσα...

Parametri

Ustvarjeno z AI

NadstropjeOdprt bivalni prostorTuš kabinaVarovanjePloščicePo prenoviNaravna svetlobaOpremljeno

Ostalo
Starost oglasa: 116 dni
Posodobljeno: 77 dni

Lokacija

Ποσειδώνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REINVEST GREECE ATHENS

Podobni oglasi