SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
590 000 €
(4 338 € / m²)
Prodaja
3
1
136 m²
Ενδυμίωνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

spalnica3
površina136 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Athens - South Suburbs, Paleo Faliro: FOR SALE apartment 136 sq.m 5th floor penthouse built in 2005 with amazing unobstructed view with 3 bedrooms, 1 ...

Ostalo
Starost oglasa: 210 dni
Posodobljeno: 173 dni

Lokacija

Ενδυμίωνος, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kostas Vlachos Real Estate

Vlachos Konstantinos

Podobni oglasi