SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
600 000 €
(4 380 € / m²)
Prodaja
3
2+
137 m²
Φλέμιγκ, Δήμος Παλαιού Φαλήρου

spalnica3
površina137 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Παλαιό Φάληρο, διαμέρισμα, 137 τ.μ., αποτελείται από ενιαίο χώρο καθιστικού με τραπεζαρία, μοντέρνα κουζίνα με νησίδα, 3 υπνοδωμάτια όλα μάστερ με en-...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 295 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Φλέμιγκ, Δήμος Παλαιού Φαλήρου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PMD Real Estate Network

Podobni oglasi