SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
120 000 €
(3 000 € / m²)
Prodaja
1
1
40 m²
Αϊδινίου, Δήμος Νέας Σμύρνης

spalnica1
površina40 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nea Smyrni for sale Apartment 40sq.m. 2nd floor, 2nd floor, bright, built in 1971 Renovated , consists of 1 living room 1 bedroom 1 kitchen 1 bathroom...

Ostalo
Starost oglasa: 318 dni
Posodobljeno: 317 dni

Lokacija

Αϊδινίου, Δήμος Νέας Σμύρνης
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Ahome real estate

Ahome Real Estate, George Spigos

Podobni oglasi