Seznam ponudb
23
23
23
155 000 €
(2 095 € / m²)
Prodaja
3
2+
74 m²
Αγίων Δέκα, Δήμος Μυλοποτάμου
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
74 m²
kopalnice
2+
Prevedi v angleščina
For sale maisonette of 74 sq.meters in Crete. The maisonette has 3 levels.
Ground floor consists of living room with kitchen, one shower WC.
1st fl...
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
16 dni
Posodobljeno:
4 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Αγίων Δέκα, Δήμος Μυλοποτάμου
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.